![]() |
|
|
Link vraag | Vraag opties | Weergave opties |
Vraag:
Email komt niet aan in outlook expressSommige email adressen komen sinds een paar dagen niet meer aan. Ik had op internet wat gekocht, en om dit te kunnen downloaden had ik een link nodig die ze per email verzonden hadden. Ik maak gebruik van outlook express, en heb dit probleem nog nooit gehad. Samen met de software leverancier heb ik wel een oplossing gevonden, door op hun forum de persoonlijk berichten functie te gebruiken. Kan de reden van het niet aankomen ook aan de instellingen liggen van het spamfilter mijn internet provider, n dat ze deze aangepast hebben?
|
Antwoord
|
Antwoord
|
De emails kwamen ook niet aan in de map ongewenst of spam. Zelfs niet toen ik een hotmail adres doorgegeven had. Kan het ook zo zijn dat bijvoorbeeld een domeinnaam met welk email adres dan ook als spam word gezien, of op een soort zwarte lijst staat bij email spamfilters?
|
Antwoord
|
Dat kan inderdaad het geval zijn, hiervoor kun je best eens contact voor opnemen met je provider. Als een bepaald domein aanzien wordt als "slecht" dan zullen al de mails afkomstig van dat domein spamfilters geblokkeerd worden (als het domein in de blacklist staat).
|
![]() |
«
Vorige Vraag
|
Volgende Vraag
»
| Vraag opties | |
| Weergave opties | |
|
|


Linear Mode