![]() |
|
|
Link vraag | Vraag opties | Weergave opties |
Vraag:
Suggesties voor een beter seks levenAls eerste, ik ben 28 en mijn vriend is 33, en tot een paar maanden terug was ons seks leven goed. Het probleem is dat hij zijn interesse in seks aan het verliezen is, en we het nu nog maar op een gemiddelde van 1 a 2 keer per maand komen. Hij heeft een mentaal zware baan, en maakt ook vaak lange dagen. Het afgelopen jaar is die ook ruim 8 kg aangekomen. Niet dat ik dit erg vind, want ik hou nog steeds zielsveel van hem, en vind hem nog steeds erg aantrekkelijk. Mijn vraag is, hoe kan ik hem in het weekend weer prikkelen om in de stemming te komen? Ik heb er best veel voor over! Ik heb al eens een seksfilm opgezet, of het gewoon direct gezegd dat ik zin in hem had, maar niets schijnt te werken.
|
Antwoord
|
Antwoord
|
misschien moete hem goed laten drinken (pintje of glaasje wijn minstens 2 , of 3 of anders 4) en als het vriendschappelijk word zeg je dat je hem eens wilt onderzoeken en dan begin je met zijn jeans ( of andere soort broek uitdoen) en dan na 2 min. doe je ook zijn boxer (of andere soort onderbroek) uit te doen en dan geef je complimentjes over zijn piemel en dan begin je met ballen voelen en dan wil je de voorhuid onderzoeken en dan wil je hem eens aftrekken en pijpen en dan hoop ik dat hij dat nog eens meer wilt
ik ben een speeldokter (voor mannen , in België) groeten Dokter G. ps : ik hoop dat het gaat lukken |
Antwoord
|
Ga lekker samen in bad of zo, relaxen inderdaad! Of lekker op de grond liggen met een muziekje en een wijntje. Geniet, geniet en dan komt de rest. Hij moet zich kunnen ontspannen en rust hebben dan kan er weer wat gebeuren. Misschien is iets minder werken voor hem ook een optie, want het vergt teveel van hem. Een middenweg/balans zoeken? Succes!
|
![]() |
«
Vorige Vraag
|
Volgende Vraag
»
| Vraag opties | |
| Weergave opties | |
|
|



Linear Mode